Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. maj
17:00
Ålholm IF
Farum BK
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
15. maj
17:15
Ålholm IF
Allerød Fodbold Klub
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. maj
18:00
Ålholm IF
Værløse BK
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Ålholm IF
FC Dunav
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:00
Ålholm IF (2)
Helsinge Fodbold
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. maj
11:00
Ålholm IF
Melby-Liseleje IF
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Ålholm IF
Allerød Fodbold Klub
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
19. maj
11:00
Ålholm IF
FC Galaksi
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Ålholm IF
Virum-Sorgenfri BK
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
22. maj
19:00
Ålholm IF
Ramløse IF
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
23. maj
16:30
Ålholm IF
BSF
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:30
Ålholm IF
Hørsholm-Usserød IK
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
17:30
Ålholm IF
Hareskov IF
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Ålholm IF
Hundested IK
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
25. maj
14:00
Ålholm IF (1)
Brede IF
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Ålholm IF (2)
Hørsholm-Usserød IK
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
26. maj
14:00
Ålholm IF
Slangerup & Omegn IF
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
17:00
Ålholm IF
Humlebæk BK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
27. maj
19:00
Ålholm IF
Snekkersten IF (1)
Serie 6 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
28. maj
20:00
Ålholm IF
Slangerup & Omegn IF
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:00
Ålholm IF
Gilleleje FK
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:00
Ålholm IF
Oversidder
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
18:45
Ålholm IF
Blistrup SI
Serie 6 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
30. maj
19:00
Ålholm IF
Humlebæk BK
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
02. jun
11:00
Ålholm IF
AB
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
02. jun
12:00
Ålholm IF
FC Hornsherred
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
17:30
Ålholm IF
Annisse IF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Ålholm IF
Ølsted IF
8:8 M+40 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
17:45
Ålholm IF
Hillerød Fodbold
U12 Drenge 3 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
06. jun
17:00
Ålholm IF
FIF, Hillerød
8:8 U13 Piger 2 (11) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. jun
19:00
Ålholm IF
Espergærde IF
8:8 M+32 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. jun
14:00
Ålholm IF (1)
Snekkersten IF (2)
UHT
Serie 3 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Ålholm IF
VTF (Vejby/Tisvilde) (2)
Serie 6 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. jun
18:30
Ålholm IF
FC Rudersdal
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
13. jun
18:30
Ålholm IF
Helsinge Fodbold
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
10:00
Ålholm IF
Virum-Sorgenfri BK
U11 Piger 2 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
11:00
Ålholm IF
IF Bytoften
U11 Piger 3 8:8 (13) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Ålholm IF
Helsingør IF Fodbold
U14 Drenge 2 (10) Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
14:00
Ålholm IF (2)
Humlebæk BK
Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. jun
16:00
Ålholm IF
Lundtofte Boldklub
U19 Drenge 2 (05-06) Forår Pulje 1
|